Om Lärcentrum

Fronter

Personal

 

Lärcentrum Vansbro har bytt hemsida. Denna hemsida uppdateras inte längre.

Välkommen till vår nya webbplats, som finns på adressen:

https://sites.google.com/vduf.se/larcentrumvansbro

Västerdalarnas Utbildningsförbund www.vduf.se

Spara den nya adressen så att du har den till hands när du vill få information om Lärcentrum Vansbro!

 

  Susanne Hedberg Eriksson
susanne.hedberg-eriksson@vduf.se
telefon: 010-121 97 66
  Mona Hoen
Administratör
mona.hoen@vduf.se
telefon: 010-121 97 60
   
Erik Gyllenvåg Erik Gyllenvåg
Kursutvecklare
Vansbro Järnvägsskola
erik.gyllenvag@vduf.se
telefon: 010-121 97 55.
Anna Nordin Anna Nordin
Utbildare matematik och engelska
anna.nordin@vduf.se
telefon: 010-121 97 61.
   
Jonna Wahlström Jonna Wahlström
Utbildare SFI
jonna.wahlstrom@vduf.se
telefon: 010-121 97 65.
Magdalena Busk
Utbildare SFI
magdalena.busk@vduf.se
telefon: 010-121 97 59.
Therese Andersson Therese Andersson
Utbildare SFI
therese.andersson@vduf.se
telefon: 010-121 97 62.
Marie Björkqvist Marie Björkqvist
Tentaansvarig, elevassistent
marie.bjorkqvist@vduf.se
telefon:  010-121 97 56.
Gunilla Lundgren Jansson Gunilla Lundgren Jansson
Utbildare Lärvux
gunilla.lundgren-jansson@vduf.se
telefon: 010-121 97 57.
   
   

 

Redaktörer